www.ogloszenia-grudziadz.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:5 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:27 | Ogłoszeń:1469

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk - Praca W Niemczech

Elektryk - Praca W Niemczech

Lokalizacja: Niemcy

Oferujemy:
• stawkę godzinową 12,40 € brutto + 1,10 € brutto/h za efektywność i niezawodność,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• stabilną pracę w Niemczech,
• możliwość dłuższej współpracy.

Zakres obowiązków:
• prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia,
• montaż oświetlenia przemysłowego np. Trilux, Bega,
• montaż zestawów kablowych 6KV do 30KV - mocowanie złączy i końcówek (np. B. Raychem, Cellpack).

Oczekiwania:
• wykształcenie zawodowe elektryczne - warunek konieczny,
• doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych - mile widziane,
• podstawowa znajomość niemieckiego.

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń:
1. +48 515 909 950
2. +48 571 322 118
3. +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 PDF
Telefon: +48515909950

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk - Praca W Niemczech

 WWW

Miasto/a:
 Poza Grudziądzem

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy